Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że pierwsze zajęcia edukacyjne rozpoczną się 11 maja. Naukowcy z Politechniki Krakowskiej przygotowali wiele ciekawych tematów. Poniżej znajdą Państwo szczegółowy harmonogram zajęć do końca sierpnia 2019. Dzieci zostały przydzielone do czteroosobowych grup w zależności od wieku. Informację o grupie zostały rozesłane bezpośrednio rodzicom.

Zajęcia będą odbywać się na terenie Politechniki Krakowskiej: Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej (ul. Warszawska 24) oraz Wydział Mechaniczny (ul. Jana Pawła II 37). Miejscem zbiórki jest wejście główne wydziału, stąd dzieci zostaną zabrane przez osoby prowadzące zajęcia do sal warsztatowych i stąd będzie można je odebrać po zakończeniu zajęć. Zajęcia odbywają się w soboty od 11:00 do 14:00, za wyjątkiem zajęć na symulatorze tramwajów, które odbędą się na początku lipca w godzinach popołudniowych.
Zdajemy sobie sprawę, ze nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkiego dlatego zastrzegamy sobie możliwość drobnej korekty harmonogramu - w szczególności tematu zajęć. W maju także ruszą pozostałe zajęcia w ramach projektu, a już niedługo roześlemy informacje na temat wycieczek edukacyjnych.
Zajęcia dla rodziców i dla dorosłych z Zespołem Aspergera rozpoczną się w czerwcu.